KAFENEJA FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Historia e nofkės sė juaj!!

4 posters

Shko poshtė

Historia e nofkės sė juaj!! Empty Historia e nofkės sė juaj!!

Mesazh  LiLxLaDy Sat Dec 15, 2007 11:49 pm

Mirėserdhėt nė kėtė temė ku do flasim pėr nofkat qė kemi zgjedhur!!

Siē e dini, tė gjithė ne kėtu kemi vėrė pseudonime tė ndryshme, nga ata emėra qė ne i kemi nė tė vėrtetė!!

Duke pasur parasysh se pseudonimet mund tė kenė njė histori apo diēka tė bukur, tė rėndėsishme, qė neve na ka lėnė pėrshtypje,edhe i kemi zgjedhur tė na pėrfaqsojnė!!
Unė kisha pasur dėshirė qė secili nga ju, tė na tregoj?...( natyrisht nuk ėshtė e detyruar, sipas dėshire).

Pse keni zgjedhur nofken qe mbani?
- Ēfarė fshihet pas asaj nofke?
- Jepni ndonjė sqarim plotėsues mbi mėnyrėn si reflekton nofka e juaj te vetja e juaj ne forum, d.m.th sa e rėndėsishme ėshtė nofka qė keni!!

Ju mirėpres!!


Edituar pėr herė tė fundit nga LiLxLaDy nė Thu Jul 30, 2009 12:34 am, edituar 2 herė gjithsej
LiLxLaDy
LiLxLaDy
Admin

Numri i postimeve : 320
Location : Nė shpirtin e F.....
Registration date : 15/12/2007

http://www.albawebchat.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Historia e nofkės sė juaj!! Empty Re: Historia e nofkės sė juaj!!

Mesazh  Kullerka Sat Jan 05, 2008 1:33 am

Niku im eshte Kullerka se jan kull njeri bre vlla edhe e kam marr qy , besoj qe e kuptoni krejt se qa eshte Kullerka .
Kullerka
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Historia e nofkės sė juaj!! Empty cfar do te thote nicku juaj.

Mesazh  te_doja Wed Sep 24, 2008 7:37 pm

Afer 90% te nickave qe une perdori pasqyrojne nje pjese te caktuar te jetes sime.Nickat e mije te gjithe,gati te gjithe,kane permbajtje sentimenatle. Nuk marr nicka qer kane te bejen me figurat e njohura shkencore,politike apo humanitare.Nuk me pelqejn nickat qe shkruhen ne gjuhet e huaja. Nickat e bukure me bejen pershtypje shume. Rrine bukure nickat qe pasqyrojne jeten e perditeshe apo personalitetin.Shembull kullerka,rinesa,belholla apo natyra,ujvara e tjere.
Kete nick qe e kam ketu ne forum e kam marre ne konsulltim me nje shoqe te nderuar te ketij forumi.Ajo duke me piskatur te ngutem se nuk ka kohe( me ndihmonte per tu rexhistruar) me erdhi ne mendje niku te_doja dhe keshtu mbeti.Vertet dikur te doja heheheh.


te_doja

te_doja

Numri i postimeve : 12
Registration date : 13/09/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Historia e nofkės sė juaj!! Empty Re: Historia e nofkės sė juaj!!

Mesazh  Kullerka Sat Sep 27, 2008 1:32 am

te_doja shkruajti:Afer 90% te nickave qe une perdori pasqyrojne nje pjese te caktuar te jetes sime.Nickat e mije te gjithe,gati te gjithe,kane permbajtje sentimenatle. Nuk marr nicka qer kane te bejen me figurat e njohura shkencore,politike apo humanitare.Nuk me pelqejn nickat qe shkruhen ne gjuhet e huaja. Nickat e bukure me bejen pershtypje shume. Rrine bukure nickat qe pasqyrojne jeten e perditeshe apo personalitetin.Shembull kullerka,rinesa,belholla apo natyra,ujvara e tjere.
Kete nick qe e kam ketu ne forum e kam marre ne konsulltim me nje shoqe te nderuar te ketij forumi.Ajo duke me piskatur te ngutem se nuk ka kohe( me ndihmonte per tu rexhistruar) me erdhi ne mendje niku te_doja dhe keshtu mbeti.Vertet dikur te doja heheheh.


te_doja

O I HUP PSE A VETEM DIKUR E KE DASHUR A A E DIN SE KA ME TE DENUAR ZOTI QE E KE TRADHTU QIKEN O TRULLAAN:?: Question Question Question Question
Kullerka
Kullerka

Numri i postimeve : 218
Location : Kurr mos e dashuroni njeriun qe per juve nuk e ka shkru Zoti ,sepse tere jeten do te ju shoqeroj LOTI....
Registration date : 05/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Historia e nofkės sė juaj!! Empty Re: Historia e nofkės sė juaj!!

Mesazh  shaban cakoli Sun Apr 28, 2013 8:25 pm

nuk kam ndonje nofke
shaban cakoli
shaban cakoli

Numri i postimeve : 113
Registration date : 28/04/2013

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Historia e nofkės sė juaj!! Empty Re: Historia e nofkės sė juaj!!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi